Fundacja Agencja Regionalnego Monitoringu Atmosfery Aglomeracji Gdańskiej

ul. Brzozowa 15A 80-243 Gdańsk
tel. 58 301 48 84, tel./fax 58 301 48 84 (33)

Aktualności

Aktualności

Zapraszamy na dzień otwarty w ramach 7 Pomorskich Dni Energii 15.09.2017

2017-09-05

W imieniu organizatorów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku  zapraszamy  na dzień otwarty  w ramach VII Pomorskie Dni Energii . Fundacja ARMAAG jest jednym z partnerów akcji.

„Działaj z energią – wybieraj, wytwarzaj, oszczędzaj”

Nie zapomnij! Piątek, 15 września godz. 10:00-18:00 siedziba Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, przy ul. Rybaki Górne 8. Przyjdź koniecznie, weź rodzinę i znajomych. Zapraszamy na Dzień otwarty odbywający się w ramach 7. Pomorskich Dni Energii. 

Będzie mnóstwo atrakcji, konkursów i niespodzianek. Dla każdego.

… dla tych spragnionych dużej dawki wiedzy - wykłady, filmy edukacyjne.

…dla moli książkowych – bookcrossing „Uwolnij książkę”. Przygotowaliśmy mnóstwo publikacji, o różnorodnej tematyce. Od środowiska po fantastykę, przez poezję i kryminał. Spotkanie z Tomaszem Słomczyńskim, autorem książki „Dla ludzi i środowiska”. Uwaga! Do rozdania mamy 100 książek z autografem autora!

…a dla najmłodszych – atrakcji mnóstwo. Odwiedzi nas Treflik z rodzinką. Konkursy z nagrodami, upominki, zdjęcia z idolami. Nie zabraknie słynnego już Atmoludka – środowiskowego koła fortuny. Trzeba będzie wykazać się nie tylko wiedzą   z zakresu ochrony powietrza, ale także sprawnością czy pojemnością płuc! Warto podjąć ten wysiłek. Na zwycięzców czekać będą nagrody.

…dla fanów aktywnego spędzania czasu, którzy przyjadą rowerem, hulajnogą lub na rolkach przygotowaliśmy upominki. A wszystko po to, aby promować zdrowy dla środowiska transport.

…na głodnych i spragnionych, w cyklu „Jak to dawniej bywało …” czekać będzie saturator, a także smakołyki z foodtrucka. 

Mapa

Program

Mapa oraz program

2006 Wszelkie prawa zastrzeżone dla Fundacji ARMAAG